Зволожувач повітря WetAir MH-250

Зволожувач повітря WetAir MH-250

674грн. 749грн. -10%
Виробник: WetAir
Артикул: 2287
Наявність: Є в наявності

Зволожувач повітря WETAIR MH-250

Сухе повітря негативно впливає на наше здоров'я. Він пересушує шкіру, стягує її, а також є розсадником шкідливих бактерій і мікроорганізмів. До такого висновку вже давно прийшли вчені, тому радять усім в зимовий період, коли в кожному будинку і квартирі працюють пристрої обігріву, зволожувати повітря. Для цього зовсім не обов'язково розвішувати на кожному розі мокру білизну, досить купити зволожувач повітря. 

  

Актуальність покупки WETAIR MH-250

Перед вами універсальний зволожувач повітря від української компанії WETAIR. Серед його основних технічних характеристик виділяють:

    • продуктивність в 300 мл / год;

    • площа обслуговування в 35 кв.м .;

    • потужність в 25 Вт;

    • електромеханічне управління;

    • міцний пластиковий корпус білого кольору;

    • ультразвуковий режим роботи;

    • верхне наповнення баку.

 

Зволожувач може похвалитися повноцінним забезпеченням м'якого мікроклімату в котеджі, квартирі, будинку і будь-якому іншому приміщенні. Висока потужність дозволяє зволожити повітря досить швидко. Наявність резервуара ля води з місткістю в 2,6 літра забезпечує безперервну роботу пристрою протягом 10-12 годин.


Для однокімнатної квартири, невеликого офісного приміщення, дитячої кімнати, кабінету начальника - це ідеальне рішення. Освоїти управління зволожувачем зможе навіть дитина. Здійснити його користувач може за допомогою однієї єдиної механічної ручки. З її допомогою легко виставити оптимальний рівень роботи пристрою, щоб досягти ідеального мікроклімату в кімнаті.


Як цікавий дизайнерського рішення, в зволожувачі є підсвічування. Купити зволожувач повітря WETAIR MH-250 буде не найгіршим варіантом в якості подарунка близькій людині, колезі по роботі або начальнику. Це актуальний пристрій, корисність якого не варто недооцінювати!


Характеристики:

     Основні функції: Ароматизація

     Ємність резервуара для води, л: 2,3 л

     Продуктивність: 300 мл/год

     Рекомендована площа обслуговування, м2: 35 м2

     Споживана потужність: 25 Вт

     Тип зволоження: Ультразвуковий

     Тип управління: Механічне

WetAir MH-250 WetAir MH-250 цена WetAir MH-250 інструкція зволожувач WetAir MH-250 зволожувачі WetAir MH-250

Просмотренные товары